Lesrooster voor de recreatie

Les Leeftijd Dag Zaal Tijd
Ouder- en kindgym (voor jongens en meisjes) 2 tot 4 jaar Dinsdag Wielepet 09.00 – 10.00 uur
Kleutergym (voor jongens en meisjes) 3,5 tot en met 5 jaar Vrijdag De Zeester
Havenstraat-Kloosterlaan
16.00 – 17.00 uur
Turngym (voor jongens en meisjes) 6-8 jaar Vrijdag De Zeester
Havenstraat-Kloosterlaan
17.00 – 18.00 uur
Turnen – Recreatie Jongens vanaf 8 jaar Vrijdag De Zeester
Havenstraat-Kloosterlaan
18.00 – 19.30 uur
Turnen – Recreatie Meisjes 6-7 jaar Zaterdag Wielepet 09.30 – 10.30 uur
Turnen – Recreatie Meisjes 8-9 jaar Zaterdag Wielepet 10.30 – 11.30 uur
Turnen – Recreatie Meisjes 9-12 jaar Zaterdag Wielepet 09.30 – 11.00 uur
Turnen – Funturnen 12 + Dinsdag Wielepet 18.45 – 20.00 uur
Acrogym Instap 5-7 jaar Dinsdag Wielepet 17.00 – 18.00 uur
Acrogym Recreatie Vanaf 7 jaar Dinsdag Wielepet 18.00 – 20.00 uur
Dans – Street dance 6-9 jaar Maandag De Zeester
Havenstraat-Kloosterlaan
17.00 – 18.00 uur
Dans – Street dance 10-13 jaar Maandag De Zeester
Havenstraat-Kloosterlaan
18.00 – 19.00 uur
Conditietraining Dames 30+ Maandag De Zeester
Havenstraat-Kloosterlaan
20.00 – 21.00 uur
Aerobics Dames 30+ Woensdag De Zeester
Havenstraat-Kloosterlaan
20.00 – 21.00 uur

Lesrooster voor de selectie

Lesrooster voor de selectie Turnen Dames / Jongens

Les Leeftijd Dag Zaal Tijd
Turnen Dames Jong Talenten Donderdag 16.30 – 18.30 uur Wielepet
Turnen Dames Jong Talenten Zaterdag 09.30 – 11.30 uur Wielepet
Turnen Dames 1e en 2e divisie Maandag 16.30 – 19.00 uur Turnhal Naaldwijk
Turnen Dames 1e en 2e divisie Woensdag 14.00 – 17.00 uur Turnhal Loosduinen
Turnen Dames 1e en 2e divisie Vrijdag 17.00 – 20.00 uur Turnhal Loosduinen
Turnen Dames 3e en 4e divisie Maandag 16.30 – 19.30 uur Turnhal Naaldwijk
Turnen Dames 3e en 4e divisie Vrijdag 17.00 – 20.00 uur Turnhal Naaldwijk
Turnen Dames 3e en 4e divisie Zaterdag 12.00 – 15.00 uur Turnhal Naaldwijk
Turnen Dames 5e divisie Dinsdag 18.00 – 20.00 uur Wielepet
Turnen Dames 5e divisie Zaterdag 14.45 – 17.45 uur Turnhal Naaldwijk
Westland 12+ 12+ Maandag 18.30 – 21.00 uur Turnhal Naaldwijk
Westland 12+ 12+ Donderdag 18.30 – 21.00 uur Turnhal Naaldwijk
Westland 12+ 12+ Zaterdag 12.30 – 15.00 uur Turnhal Naaldwijk
Turnen jongens selectie Dinsdag 16.30 – 18.00 uur Wielepet

Lesrooster voor de selectie Acrogym

Les Lijn Dag Zaal Tijd
Acrogym ABCD Maandag 18.00 – 21.00 uur Turnhal Naaldwijk
Acrogym ABCD Dinsdag 17.30 – 21.00 uur Turnhal Naaldwijk
Acrogym ABCD Woensdag 18.00 – 21.00 uur Turnhal Zuiderpark
Acrogym ABCD Vrijdag 17.00 – 21.00 uur Turnhal Naaldwijk
Acrogym ABCD Zondag 09.00 – 13.00 uur Turnhal Naaldwijk
Neem contact op

Stuur een email en we nemen snel contact op.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search